مقایسه پارتیشن ام دی اف (MDF) و شیشه ای


پارتیشن ام دی اف(MDF) و شیشه ای از لحاظ ظاهری با هم بسیار متفاوت هستند.
قطر پارتیشن ام دی اف(MDF) 13سانت و پارتیشن شیشه ای 10میلیمتر می باشد که مسلماً در اشغال کردن فضا تاثیر بسزایی دارد.
پارتیشن شیشه ای در قیاس با پارتیشن ام دی اف(MDF) از لحاظ عایق بودن صدا بسیار کارآمدتر است.

پارتیشن ام دی اف(MDF) با استفاده از پرده کرکره و ولوم این امکان را به مشتری می دهد که بتواند نور محیط را کنترل کرده و به اصطلاح سایه روشن نماید.
در پارتیشن شیشه ای امکان کنترل نور به صورت متغیر وجود ندارد اما از لحاظ زیبایی با استفاده از شیشه ساتینا، سندبلاست و یا نصب استیکر جلوه زیبایی به این نوع محصول می دهد.استیکرها و طرح های گرافیکی آن به حدی گسترده هستند که می توان رنگ شیشه را نیز تغییر داد.

پارتیشن ام دی اف(MDF) را می توان درارتفاع های متفاوتی اجرا نمود در صورتی که در پارتیشن شیشه ای این امکان وجود ندارد و لزوماً باید بصورت کامل و تا سقف اجرا گردد.
در پارتیشن ام دی اف(MDF) از درب بازشو به همراه لولا استفاده می شود.قابل ذکر است درب ریلی در این محصول قابل اجرا نمی باشد.از سوی دیگر در پارتیشن شیشه ای از درب ریلی استفاده می شود که یکی از مزایای اصلی آن ایجاد کمترین سطح اشغال فضای موردنیاز برای بازشو درب را می توان در نظر گرفت.

درب بازشو به همراه لولا :

درب ریلی :

در پارتیشن ام دی اف(MDF) با توجه به تنوع در رنگ و طرح های مختلف این امکان به مشتری داده خواهد شد که با قدرت انتخاب بالا پارتیشنی زیبا و همگون با محیط را انتخاب کند.
در مبحث عایق بندی صدا ، پارتیشن های ام دی اف دوجداره نیز دارای استاندارد بالا و مطلوبی می باشند.
هر دو نوع پارتیشن فوق با کیفیت، زیبا و مناسب با محیط اداری جهت تفکیک و بهینه سازی فضای کارمندان می باشند که ما سعی بر آن داشتیم در این مقاله به خصوصیات و ویژگی های آن بپردازیم.

 

برچسب ها: انواع پارتیشن بندی اداری , انواع پارتیشن های اداری , تولید پارتیشن اداری , جدیدترین پارتیشن اداری , خرید پارتیشن اداری , خرید پارتیشن اداری آلومینیم , خریدار پارتیشن اداری , خریداینترنتی پارتیشن اداری , دکوراسیون و پارتیشن اداری , رنگ پارتیشن اداری , زیباترین پارتیشن اداری , ساخت پارتیشن اداری , شرکت های پارتیشن بندی اداری , شرکت پارتیشن اداری , طراحی پارتیشن اداری , طرح پارتیشن اداری , طرحهای پارتیشن اداری , عکس پارتیشن اداری , عکسهای پارتیشن اداری , فروش پارتيشن اداري , فروش پارتیشن اداری , فروش پارتیشن اداری دست دوم , فریم پارتیشن اداری , قيمت پارتيشن هاي اداري , قیمت پارتیشن اداری اصفهان ,

[ بازدید : 5 ]

[ دوشنبه 20 شهريور 1396 ] 17:00 ] [ eni ]

[ ]

ساخت وبلاگ جدید هتل هتل آزادی تهران هتل اسپیناس پالاس چت روم چت فارسی جای لینک شما
بستن تبلیغات [x]